Infolinia

+48 790 730 753

AGS GUN

Cena
  • 34.99zł

  • Cena netto:28.45zł
  • Kod produktu:AGS BIKE
  • Dostępność:W magazynie

AGS GUN - skuteczny preparat do czyszczenia broni

Opis przedmiotu:


AGS GUN został przygotowany dla najbardziej wymagających użytkowników broni palnej i alarmowej i służy do jej czyszczenia i konserwacji. Środek skutecznie chroni przed korozją, skutecznie usuwa nagar, pozostawia film smarny, dzięki któremu ochrona jest lepsza i trwa dłużej. Dzięki swoim właściwościom może być stosowany w ekstremalnych warunkach pogodowych oraz w bardzo szerokim zakresie temperatur od -40 do 284 °C. Właściwości AGS GUN dodatkowo sprawiają, że skutecznie sprawdzi się również jako olej do konserwacji broni. 


Zastosowanie:

AGS GUN służy jako preparat do czyszczenia broni palnej i alarmowej. Jego stosowanie powoduje skuteczną ochronę wszystkich elementów wymagających smarowania, czyszczenia i długotrwałego zabezpieczenia.

AGS Gun – preparat do broni

AGS Gun to wyjątkowy preparat do czyszczenia broni, który jest dokładnie tym, czego potrzebuje każdy użytkownik broni palnej bądź alarmowej. Odpowiednio dobrany olej do konserwacji broni zapewnia bowiem jej niezrównaną skuteczność oraz możliwość polegania na niej w każdym momencie oraz w każdych warunkach. Olej smarny AGS Gun jest w stanie sprawić, że broń pozostanie na długi czas w świetnej kondycji, a także będzie gotowa do działania.

AGS Gun – uniwersalny i solidny preparat do czyszczenia broni

Preparat do czyszczenia broni AGS Gun działa w sposób naprawdę kompleksowy. Nie tylko usuwa resztki prochu czy nagaru, ale na dodatek pozostawia w broni film smarny, co poprawia płynność jej działania i wzmacnia ochronę. Środek ten posiada również działanie przeciwkorozyjne, dzięki czemu nadaje się on znakomicie nie tylko do pielęgnacji i czyszczenia, ale również konserwacji broni i ochrony jej na długie miesiące i lata.

AGS Gun – sprawdzony w wielu przypadkach

Ważną cechą, jaką może pochwalić się olej do konserwacji broni AGS Gun jest również jego uniwersalność. Choć najlepiej sprawdzi się w przypadku broni palnej czy alarmowej, wykazuje on swoją skuteczność w przypadku takich odmian, jak wiatrówki, broń pneumatyczna, broń czarnoprochowa czy nawet pistolety wykorzystywane w paintballu!

AGS Gun – olej do konserwacji broni gotowy na ekstremalne warunki

AGS Gun to preparat do czyszczenia broni dla osób, które nie lubią chodzić na kompromisy. Pokazuje to chociażby fakt, że olej ten jest w stanie działać w ogromnym wręcz przedziale temperaturowym od -40 do aż 284 stopni Celsjusza. Dzięki stosowaniu tego środka będziesz mógł więc polegać na swoją broń dosłownie w każdych warunkach!

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest akceptowany!
   Zły           Dobry
Ekspresową dostawę zapewnia
Bezpieczne i szybkie płatności obsługuję