Infolinia

+48 790 730 753

Nasze produkty

Przemysł

Wysokiej jakości i zaawansowane chemicznie środki smarne z linii AGS pozwalają znacząco wydłużyć żywotność maszyn i urządzeń oraz usprawnić ich działanie. Dzięki innowacyjnej mieszance składników syntetycznych produkty AGS umożliwiają znaczne ograniczenie zużycia środków smarnych w przemyśle, jednocześnie wydłużając okresy obsługi, ograniczając czasy przestoju i zwiększając dyspozycyjność zakładów produkcyjnych i usługowych. Produkty mogą być stosowane w centralnych układach smarowania oraz mogą być wykorzystywane w manualnym zabezpieczaniu maszyn i urządzeń. W znaczący sposób przyczyniają się do poprawy produktywności i efektywności, a także do zmniejszenia zużycia energii, na przykład w układach hydraulicznych, przekładniach, łożyskach, przegubach, kołach zębatych i wielu innych zastosowaniach. Oleje smarowe  z linii AGS doskonale sprawdzają się również w przemyśle motoryzacyjnym do zabezpieczania silnie obciążonych elementów, a także w codziennych naprawach i serwisie.

Więcej

Motocykle i rowery

Specjalna linia środków smarnych AGS BIKE przystosowana do motocykli i rowerów pozwala na znaczne zwiększenie efektywności działania smarowanych elementów motocyklowych i rowerowych oraz znaczne wydłużenie okresu ich eksploatacji. Dzięki wielozadaniowym właściwościom AGS BIKE poza smarowaniem zabezpiecza także poszczególne części przed korozją oraz działaniem czynników szkodliwych, takich jak kurz, pył, woda czy wilgoć. Środki AGS BIKE doskonale sprawdzają się zarówno w suchych warunkach, jak i ekstremalnie ciężkich. Najlepszą rekomendacją dla produktów AGS BIKE jest fakt, że korzystają z niego zawodnicy startujący w zawodach profesjonalnych oraz amatorskich, a ich użytkownicy osiągają znakomite sukcesy ze zwycięstwami w zawodach rangi Mistrzostw Polski włącznie.

Więcej

Broń

Preparaty z linii AGS GUN to nowoczesne środki smarne przygotowane dla najbardziej wymagających użytkowników broni palnej i alarmowej. Sprawdzają się podczas codziennej pielęgnacji każdego rodzaju broni, włączając w to wiatrówki, broń pneumatyczną, broń czarnoprochową, czy też broń przeznaczoną do paintball'a. Nasze produkty skutecznie usuwają pozostałości prochu i ołowiu, mają działanie antykorozyjne, zapobiegają zatarciom, zapiekaniu i zużywaniu części. Dzięki innowacyjnej mieszance chemicznej zastosowanej w produktach linii AGS GUN mają one wysoką odporność na ścieranie, działanie wody i kwasów, redukują tarcie i mogą być stosowane w ekstremalnych warunkach pogodowych w bardzo szerokim zakresie temperatur od -60 do 284°C. Podczas ich stosowania na serwisowanych elementach pozostaje trwały film smarny, dzięki któremu ochrona jest skuteczniejsza i trwa długi czas.

Więcej

Gospodarstwa domowe

AGS Full Synthetic Lubricant Spray to wielofunkcyjny olej smarny w aerozolu. Ma bardzo szerokie zastosowanie - może być stosowany zarówno w zakładzie przemysłowym czy profesjonalnym warsztacie, jak i w domu, ogrodzie czy garażu. Stosowanie AGS Full Synthetic Lubricant Spray powoduje skuteczną ochronę maszyn i urządzeń, zapewniając tym urządzeniom sprawniejsze działanie i wydłużoną żywotność. Produkt przeznaczony do wszystkich elementów metalowych wymagających smarowania, konserwacji i zabezpieczenia antykorozyjnego, a dzięki swej zaawansowanej formule chemicznej nie wpływa negatywnie na elementy wykonane z gumy i tworzywa sztucznego. Może być również stosowany jako środek do penetracji zapieczonych połączeń oraz do wypierania wilgoci.

Więcej

Ekspresową dostawę zapewnia
Bezpieczne i szybkie płatności obsługuję